Word nu lid

Duin voor Dijk - Unieke natuurwandeling op 14 mei - Iedereen welkom

Is die natuur rondom onze club dan zo speciaal Ik zie alleen maar bunkers, zand en gras... 

En waarvoor dienen al die palen op het strand ?

Op 14 mei slaan we de handen in elkaar met onze buren van NATUURPUNT en HORIZON EDUCATIEF om de natuurlijke omgeving rond onze watersportclub te ontdekken en het antwoord te vinden op bovenstaande vragen.  Tijdens deze unieke wandeling door de duinen en tussen de bunkers van de Halve Maan, zullen de ervaren gidsen van Natuurpunt ons haarfijn uitleggen welke speciale planten en vogels hier leven. 

In een boeiend en luchtig schouwspel leren de vrijwilligers van Horizon Educatief jong en oud over de nieuwe gevaren die onze stranden en duinen bedreigen door de opwarming van de aarde, en hoe die palen op het strand ons zullen helpen om ons hiertegen te beschermen. 

START WANDELING : we verzamelen aan het clubhuis om 13u30

 

INSCHRIJVEN kan tot 10/05 via deze link.

Deelname is gratis. Iedereen is welkom, jong en oud. Nodig gerust ook andere familieleden en vrienden uit !

Wil je nadien graag nog een lekkere spaghetti bolognaise blijven eten ?  Reserveer dan alvast je plaats bij inschrijving. Betalen doe je ter plaatse aan de bar. 

Onze club is op deze dag open voor alle deelnemers, ook als je nog geen lid bent.

 

Met speciale dank aan

Logo Natuurpunt                             Horizon Educatief logobaseline RGB