Word nu lid

Polar Stories tijdens onze "Fin de Saison" (21 oktober)

Lien De Ruyck en Mike Louagie zijn terug uit de poolgebieden en blikken terug.

Lien De Ruyck is gepassioneerd door de poolgebieden. Zij werd vorig jaar in onze club binnen geleid door Mike Louagie (fotograaf). Regelmatig deden ze onze club aan voor zwemtrainingen op Oosteroever.

In november 2022 was het zover: met de wetenschappers van Sea Women Expeditions ging Lien beelden schieten, zwemmend tussen orka’s en bultruggen in Arctisch Noorwegen.

Voorbije winter scheepten Lien en Mike in aan boord van een Nederlands expeditieschip voor een extreme reis van meer dan een maand en 6250 mijl naar de Ross Sea, Antarctica, inclusief orkaan. In augustus zetten ze, aan boord van een ijsbreker, dan weer koers richting 90° Noord: de noordpool!

 

Op zaterdag 21 oktober vertellen ze om 17.30 uur over hun polaire avonturen, en inspireren ze met verhalen en foto’s.

Wij serveren dan gelijk de apero en stimuleren jullie om vragen te stellen. Rond 19.00 uur schuiven we allen aan tafel voor de inmiddels befaamde “bouillabaisse du chef”.

 

Inschrijven of het goede doel van Lien en Mike steunen kan nu reeds via deze link.